24-godzinny program opieki technicznej

Przeglądy techniczny systemu detekcji gazów w kotłowni już od 120,00zł
Zapraszamy do nowego działu INFORMACJE TECHNICZNE znajdującego się w zakładce OFERTA

Firesys > Praca

Elektryk-Automatyk- Monter

Opis stanowiska:

  • Montaż systemów ppoż., instalacji elektrycznych niskoprądowych,
  • Pomiary elektryczne,
  • Konserwacje urządzeń, systemów i instalacji

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (mechanika lub elektryka)
  • Znajomość zagadnień w obszarze elektrotechniki i automatyki
  • Uprawnienia SEP do 1kV, eksploatacja oraz pomiary
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych
  • Znajomość obsługi komputera
  • Umiejętności manualne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy (zdolność samoorganizacji pracy)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. "B"
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Pracownik Ogólnobudowlany

  • montaż zabezpieczeń ppoż. z płyt kartonowo–gipsowych, gipsowo-włókninowych, silikatowo-cementowych
  • wykonywanie uszczelnień ppoż. – izolacje z wełny mineralnej, mas ogniochronnych
  • prace ogólnobudowlane
  • montaż drzwi ppoż.

Wymagania:

  • min 2 lata doświadczenia zawodowego w pracach budowlanych
  • umiejętności w zakresie: szpachlowanie, malowanie, płyty K/G
  • obsługa elektronarzędzi
  • profesjonalizm i rzetelność w pracy
  • dyspozycyjność wyjazdu
  • dobry stan zdrowia i sprawność fizyczna,

Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: adam@firesys.pl