24-godzinny program opieki technicznej

Przeglądy techniczny systemu detekcji gazów w kotłowni już od 120,00zł
Zapraszamy do nowego działu INFORMACJE TECHNICZNE znajdującego się w zakładce OFERTA
 
Firesys > Serwis 24  

Serwis 24, to nowa usługa zapewniająca komfort i jeszcze większe bezpieczeństwo Państwa obiektu w przypadku awarii urządzeń i systemów przeciwpożarowych. Niejednokrotnie uszkodzenie ich może powodować zatrzymanie procesu technologicznego, narazić na straty związane ze wzrostem zagrożenia pożarowego lub być po prostu uciążliwe. Uszkodzenia klap dymowych, czy też ich przypadkowe otwarcie może być przyczyną znacznych strat materialnych związanych z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, powodować dodatkowe uszkodzenia klap, czy nawet ich wyrwanie. Awaria systemu sygnalizacji pożaru powoduje brak odpowiednich informacji o zagrożeniu pożarowym, które w każdej chwili może wystąpić  lub steruje innymi urządzeniami. Z kolei awaria systemu detekcji gazów, sterując zaworem odcinającym może przyczynić się do odcięcia dopływu gazu, który wykorzystywany jest do zasilania kotłowni lub procesów technologicznych.
Przyczyn i awarii może być wiele, skutki tych uszkodzeń mogą być różne, dlatego firma firesys oddaje do Państwa dyspozycji tą usługę. Działania podjęte z naszej strony pomogą przywrócić system do normalnego, lub awaryjnego funkcjonowania oraz zabezpieczyć odpowiednio obiekt na czas potrzebny do usunięcia uszkodzenia.

Usługa serwis 24 dedykowana jest dla firm z którymi mamy podpisane umowy serwisowe, jak również dla firm i osób niezwiązanych umową.

Dzwoniąc pod numer:  792-700-820 dokonują Państwo zgłaszania.  My w ciągu kilku minut poinformujemy zwrotnie o kosztach oraz czasie podjęcia interwencji.